Телеберүүлөр
7:00

Фитнес

7:15

Спорт сыймыктары Асаналы Курманбеков

7:30

Спорт жаңылыктары Кыргыз спорту

7:45

Атайын чыгарылыш

8:00

Спорт жаңылыктары Дүйнөлүк спорт

8:15

Арена

9:00

Футбол АПЛ 8-тур Брайтон-Тоттенхэм

11:00

Көркөм гимнастика Дүйнө Чемпионаты-2019

12:50

Стимул Калмира Билимбекова

13:25

Жеңил атлетика Дүйнө Чемпионаты-2019

15:30

Дзюдо "Эр Жанек" Азия Кубогу

17:00

Спорт сереп Маалымат аналитикалык программасы

17:50

Дзюдо "Эр Жанек" Азия Кубогу

19:00

Спорт жаңылыктары Кыргыз спорту

19:15

Арена (Live)

20:00

Спорт жаңылыктары Дүйнөлүк спорт

20:13

Спорт сереп Маалымат аналитикалык программасы

21:00

PRO Бокс

22:00

Көркөм гимнастика Дүйнө Чемпионаты-2019

2:05

Таэквондо Азия Чемпионаты-2019

5:25

Алыш Гран-При

6:58

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Фитнес

7:15

Спорт сыймыктары Ройс Грейси

7:30

Спорт жаңылыктары Кыргыз спорту

7:45

Специальный выпуск

8:00

Спорт жаңылыктары Дүйнөлүк спорт

8:15

Арена

9:00

Футбол АПЛ 8-тур Ливерпуль-Лестер Сити

11:00

Спорттук гимнастика Дүйнө Чемпионаты-2019

13:20

Спорт сыймыктары Кларенс Зеедорф

13:28

Анонс, ролик

13:30

Жеңил атлетика Дүйнө Чемпионаты-2019

15:40

Дзюдо "Эр Жанек" Азия Кубогу

19:00

Спорт жаңылыктары Кыргыз спорту

19:15

Арена

20:00

Спорт жаңылыктары Дүйнөлүк спорт

20:15

Смешанные единоборства ONE FC

0:35

Спорттук гимнастика Дүйнө Чемпионаты-2019

2:55

Таэквондо Азия Чемпионаты-2019

6:50

Спорт сыймыктары Кейн Веласкес

6:58

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Фитнес

7:15

Спорт сыймыктары Рио Фердинанд

7:30

Спорт жаңылыктары Кыргыз спорту

7:45

Атайын чыгарылыш

8:00

Спорт жаңылыктары Дүйнөлүк спорт

8:15

Арена

9:00

Футбол АПЛ 8-тур Вест Хэм-Кристал Пэлас

11:00

Спорттук гимнастика Дүйнө Чемпионаты-2019

13:15

Стимул Данил & Амантур

13:50

Жеңил атлетика Дүйнө Чемпионаты-2019

16:10

Дзюдо "Эр Жанек" Азия Кубогу

19:00

Спорт жаңылыктары Кыргыз спорту

19:15

Арена

20:00

Спорт жаңылыктары Дүйнөлүк спорт

20:15

Спорт сыймыктары Пол Джордж

20:30

Футболго баяндама АПЛ

20:50

Специальный выпуск

21:00

Бийиктик Өмүрбек Малабеков

21:45

Футбольные обзоры Серия А

22:05

Спорттук гимнастика Дүйнө Чемпионаты-2019

1:15

Тай бокс КР Ачык Чемпионаты-2019

6:20

Бийиктик Мырзабек Кочкоров

6:50

Специальный выпуск

6:58

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Фитнес

7:15

Спорт сыймыктары Лиза Лесли

7:30

Спорт жаңылыктары Кыргыз спорту

7:45

Специальный выпуск

8:00

Спорт жаңылыктары Дүйнөлүк спорт

8:15

Арена

9:00

Футбол АПЛ 8-тур Ман Сити-Вулверхэмптон

11:00

Спорттук гимнастика Дүйнө Чемпионаты-2019

12:50

Дзюдо "Эр Жанек" Азия Кубогу

13:50

Жеңил атлетика Дүйнө Чемпионаты-2019

17:20

Дзюдо "Эр Жанек" Азия Кубогу

19:00

Спорт жаңылыктары Кыргыз спорту

19:15

Арена

20:00

Спорт жаңылыктары Дүйнөлүк спорт

20:15

Спорт сыймыктары Иван Ярыгин

20:30

Жеңил атлетика Дүйнө Чемпионаты-2019

1:25

Кыргыз күрөш КР Чемпионат

6:51

Спорт сыймыктары Мэтт Хьюз

6:58

Кыргыз Республикасынын Гимни